print pagina export naar excel

DAGINFO

Per uur
Per locatie

vandaagmorgenovermorgen23-10-201924-10-201925-10-201926-10-201927-10-2019

maandag 14 oktober 2019

BeginEindActiviteitLocatieAantal personenContactperso(o)n(en)
09:0009:50Fit + AT - Balletzaal +1prog: Tinne Van Beek // tt: Tinne Van Beek
09:0012:00Kledingatelier AT - Atelier 1prog: Jolien Smits // tt: Bernadette Keersmaekers
09:0012:00Creatieve coworking T - Cultuurcaféprog: Jolien Smits // tt: Liesbet Backx - Caroline Clauws - Eddy Dierckx
09:0012:00Keramiekatelier AZandstraatprog: Jolien Smits // tt: Karin Van Dooren
09:3011:30Italiaans 2Lokaal Aprog: Lotte Sommen // tt: Ingrid Vanhecke
geluidsbox - laptop - Beamer
09:3011:30Frans conversatie BLokaal Dprog: Lotte Sommen // tt: H‚lŠne Ryelandt
09:3011:30Engels 2Lokaal Eprog: Lotte Sommen // tt: Mia Van de Weyer
geluidsbox(lesklas)
09:3011:30Italiaans 5T - Leslokaal 2prog: Lotte Sommen // tt: Marc Bogaerts
09:3015:30Kaarten multipliceren A 1920T - Atelier 3prog: Jolien Smits // tt: Annemie Evrard
10:0010:50Body conditieT - Balletzaal +1prog: Tinne Van Beek // tt: Tinne Van Beek
10:0012:00Frans 1Lokaal Cprog: Lotte Sommen // tt: Darie Gerard
geluidsinstallatie draagbare cd - laptop - Beamer(lesklas)
11:0011:50BodytoningT - Balletzaal +1prog: Tinne Van Beek // tt: Tinne Van Beek
13:0014:30Lijndans gevorderdenT - Polyvalente zaalprog: Tinne Van Beek // tt: Rita De Houwer
13:0016:00Italiaanse keuken: Pasta conchiglione ripieni + dolce ALeskeuken - St Vicprog: An Meynendonckx // tt: Carmela De Francesco
13:1514:45Badmintonsporthal Technicoprog: Tinne Van Beek // tt: Karel De Pooter
13:3014:30JazzdansT - Balletzaal +2prog: Tinne Van Beek // tt: Ritje Elst
13:3015:30Engels 5Lokaal Bprog: Lotte Sommen // tt: Kris Malfait - Viviana Cabrera
geluidsbox - laptop - Beamer(lesklas)
13:3015:30Engels: Talk TalkLokaal Cprog: Lotte Sommen // tt: Paula Gilissen
(lesklas)
13:3015:30Bewust worden van jezelf Lokaal Eprog: Arjan Cruysberghs // tt: Ann De Preter
13:3015:30Engels 1T - Leslokaal 2prog: Lotte Sommen // tt: Thierry Van Weert
13:3015:30Historisch Antwerpen A 1920T - Leslokaal 3prog: Arjan Cruysberghs // tt: Kristin De Raeymaeker
13:3015:30Spaans 4T - Leslokaal 4prog: Lotte Sommen // tt: Eugenia Perez
Geannuleerd
13:3016:00Bridge 2Lokaal Aprog: Tinne Van Beek // tt: Chris Falleyn
laptop - Beamer(café-opstelling)
13:3016:00PortrettekenenT - Cultuurcaféprog: Jolien Smits // tt: Ludo Kockelbergh
18:3021:30Italiaanse keuken: Pasta conchiglione ripieni + dolce BLeskeuken - St Vicprog: An Meynendonckx
19:0021:00Rouw en verliesLokaal Aprog: Tinne Van Beek
19:0021:00Traditionele Chinese geneeswijzeLokaal Bprog: Tinne Van Beek
laptop - Beamer
19:0021:00Praatpunt ARode Toogprog: Lotte Sommen // tt: Stien Hermans
19:0021:30Experimenteel schilderenT - Cultuurcaféprog: Jolien Smits
19:3021:30Rondom Prison: en wat met het slachtoffer?op locatie Dinamo inprog: Arjan Cruysberghs