print pagina export naar excel

DAGINFO

Per uur
Per locatie

vandaagmorgenovermorgen01-06-202002-06-202003-06-202004-06-202005-06-2020

dinsdag 15 oktober 2019

BeginEindActiviteitLocatieAantal personenContactperso(o)n(en)
07:4518:00Hoei: het Tibetaans- Boeddhistisch instituutop locatie Dinamo out31
08:4519:00Gent, historische stad - Cop locatie Dinamo out24prog: Arjan Cruysberghs
09:0012:00Keramiek 212prog: Jolien Smits // tt: Annick Paggers
Geannuleerd
09:0012:00Kleding 3T - Atelier 118prog: Jolien Smits // tt: Reinild Sas
09:0012:00Kleding 3T - Atelier 2prog: Jolien Smits // tt: Reinild Sas
09:0012:00Symbolen in je levenT - Cultuurcaféprog: Jolien Smits // tt: Julla Laurijssen
Geannuleerd
09:3011:30Engels 3Lokaal B6prog: Lotte Sommen // tt: Thierry Van Weert
geluidsbox(lesklas)
09:3011:30Duits 1Lokaal Dprog: Lotte Sommen // tt: Joris Frederickx
Geannuleerd
09:3011:30Engels conversatie BLokaal E11prog: Lotte Sommen // tt: Tony Bennitt
(lesklas)
09:3011:30Italiaans 1T - Leslokaal 110prog: Lotte Sommen // tt: Marc Bogaerts
09:3011:30Spaans 1T - Leslokaal 220prog: Lotte Sommen // tt: Mien Van Sas
09:3011:30Engels 4T - Leslokaal 315prog: Lotte Sommen // tt: David Purbrick
09:3011:30Kalligrafie 1T - Leslokaal 46prog: Jolien Smits // tt: Hugo Braet
10:0011:30Dansen naar vrijheidT - Polyvalente zaal27prog: Tinne Van Beek // tt: Mieke Speybrouk
10:0012:00Duits HerhalingLokaal A10prog: Lotte Sommen // tt: Darie Gerard
laptop - Beamer
10:0012:00Frans 3Lokaal D13prog: Lotte Sommen // tt: Wilfried Raus
geluidsbox - laptop - Beamer(lesklas)
13:0015:00Praatpunt BTerraszaal16prog: Lotte Sommen // tt: Hilde Paulussen - Tinne Lileire
(café-opstelling)
13:0016:00Kledingatelier CT - Atelier 113prog: Jolien Smits // tt: Michel Waumans
13:0016:00Kledingatelier CT - Atelier 2prog: Jolien Smits // tt: Michel Waumans
13:0016:00Schilderen 3T - Cultuurcafé9prog: Jolien Smits // tt: Eddy Dierckx
13:3015:30Frans: RencontresLokaal E13prog: Lotte Sommen // tt: Annouchka Tichannovisch - Colette Blanche
(vierkant)
13:3015:30Spaans Conversatie BT - Leslokaal 310prog: Lotte Sommen // tt: Stephanie Segura
13:3016:00Bridge 1Lokaal A11prog: Tinne Van Beek // tt: Joanna Dierckx
laptop - Beamer(café-opstelling)