print pagina export naar excel

DAGINFO

Per uur
Per locatie

vandaagmorgenovermorgen01-06-202002-06-202003-06-202004-06-202005-06-2020

donderdag 17 oktober 2019

BeginEindActiviteitLocatieAantal personenContactperso(o)n(en)
09:0012:00Keramiek 38prog: Jolien Smits // tt: Lu De Wael
09:0012:00Kleding 2T - Atelier 111prog: Jolien Smits // tt: Reinild Sas
09:0012:00Kleding 2T - Atelier 2prog: Jolien Smits // tt: Reinild Sas
09:3010:30Tai ChiT - Polyvalente zaal14prog: Tinne Van Beek // tt: Gerd Voets
09:3011:30Frans: À Mi-CheminLokaal B23prog: Lotte Sommen // tt: Rose-Marie Ribeiro
geluidsbox - laptop - Beamer(lesklas)
09:3011:30Frans 4Lokaal C11prog: Lotte Sommen // tt: Annouchka Tichannovisch - Janine Van den Broeck
geluidsinstallatie cd-box
09:3011:30Engels conversatie CLokaal D11prog: Lotte Sommen // tt: Bep Berrevoets - David Purbrick
09:3011:30Engels: More EnglishLokaal E16prog: Lotte Sommen // tt: Mar Mariën
09:3011:30Spaans 3 T - Leslokaal 112prog: Lotte Sommen // tt: Eugenia Perez
laptop
09:3011:30Italiaans Conversatie AT - Leslokaal 36prog: Lotte Sommen // tt: Edwin De Bie
09:3011:30Kalligrafie 2T - Leslokaal 4prog: Jolien Smits // tt: Hugo Braet
Geannuleerd
09:3011:30Inleiding tot de Russische taalTerraszaal8prog: Lotte Sommen // tt: Greet Janssens
Beamer(lesklas)
09:3019:00Verbeke Foundation en Middelheimmuseum op locatie Dinamo out39prog: Jolien Smits // tt: Jan Verachtert
09:4511:00ISO DINAMORode Toog8
10:0012:00Frans 2T - Leslokaal 212prog: Lotte Sommen // tt: Eveline Mennes
13:0015:00Arabisch 2Lokaal B7prog: Lotte Sommen // tt: Dorra M'barak
geluidsinstallatie draagbare cd - laptop - Beamer(lesklas)
13:0016:00Kledingatelier DT - Atelier 19prog: Jolien Smits // tt: Reinild Sas
13:0016:00Kledingatelier DT - Atelier 2prog: Jolien Smits // tt: Reinild Sas
13:0016:00Plantenhanger uit macramé 1920T - Atelier 3prog: Jolien Smits // tt: Liesbet Backx
Geannuleerd
13:0016:00Schilderen 2T - Cultuurcafé20prog: Jolien Smits // tt: Wendy Theys
13:0016:00Bricolage met objecten en woordenTerraszaalprog: Jolien Smits // tt: Kristof Van Gestel
Geannuleerd
13:0016:00Natuurbeleving: Dombergheideop locatie Dinamo out18prog: Tinne Van Beek
13:1515:15Frans 6T - Leslokaal 25prog: Lotte Sommen // tt: Eveline Mennes
13:3014:30Fit + BT - Polyvalente zaal10prog: Tinne Van Beek // tt: Gerda Boeckx
13:3015:30Historisch Antwerpen BLokaal A31prog: Arjan Cruysberghs // tt: Kristin De Raeymaeker
13:3015:30Engels conversatie ALokaal C15prog: Lotte Sommen // tt: David Purbrick